Organizator:

O targach

Podziel się

Wielka fiesta na Międzynarodowych Targach Poznańskich, czyli weekend food trucków.

Street Food Spot to wydarzenie adresowane do wszystkich miłośników jedzenia wśród miejskiego zgiełku. Po raz kolejny fani ulicznego jedzenia spotkają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, by odkrywać świat smaków i aromatów, w asyście najlepszych specjalistów od piwa rzemieślniczego, cydrów oraz miodów.

Przez dwa dni przestrzeń pawilonu wypełni się po brzegi smakami Azji, Ameryki i Europy. Co ważne, miłośnicy kuchni roślinnej także mogą liczyć na pyszne wersje wegetariańskie. Jak co roku nie zabraknie doskonałej atmosfery - oprócz wystawców gastronomicznych, na zwiedzających czeka ponad 50 wystawców serwujących najlepsze alkohole (w tym ponad 40 browarów!). A to dzięki odbywającym się w tym samym czasie Poznańskim Targom Piwnym, które w tym roku ponownie zadbały o liczne atrakcje.

Na zwiedzających czekają konkursy z nagrodami, coroczne klasyki, czyli Piwna Joga i Piwna Matura. Podobnie jak w ubiegłych edycjach, podczas targów odbędzie się kampania Movember Polska, której celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie profilaktyki męskich chorób. 

Street Food Spot